2020 YKS Üniversite Yerleştirme Sonuçlarımız

İlgi Kurs Merkezi olarak 202 YKS’ye damga vurduk. Toplamda 200’ün üzerinde öğrencimizi hedeflediği üniversiteye yerleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz… İşte gurur tablomuz;

TIP FAKÜLTESİ

1 ŞEVVAL NİSA ŞEKER FIRAT ÜNİ. TIP
2 ÖMER HÜSEYİN ÇELİKER ÇORUM ÜNİ.-TIP
3 MİRAÇ EKŞİNAR FIRAT ÜNİ. -TIP
4 SELİN GÜLER FIRAT ÜNİ-TIP
5 EREN ALAT FIRAT ÜNİ-TIP
6 DERYA GÖMEK FIRAT ÜNİ-TIP
7 SÜMEYYE DEMİR ERZİNCAN ÜNİ-TIP
8 MUHAMMED İKBAL ÖZCAN FIRAT ÜNİ.-TIP
9 AYŞE BEGÜM DAĞTEKİN FIRAT ÜNİ.-TIP
10 YİĞİT ALİ ÖZLER FIRAT ÜNİ.-TIP
11 KEVSER BEGÜM ORAK FIRAT ÜNİ.-TIP
12 ÜMRAN DOĞAN ÇAPA-TIP
13 YALÇIN DÖNMEZ FIRAT ÜNİ.-TIP
14 EMİR YILDIRIM FIRAT ÜNİ.-TIP
15 ANIL ATEŞÇİ FIRAT ÜNİ.-TIP
16 ELİF KARABATAK FIRAT ÜNİ.-TIP
17 CANSEL GÜNER EGE ÜNİ.-TIP
18 BETÜL GÜVENEN GAZİ ÜNİ.-TIP
19 FEYZA BULUT ERCİYES ÜNİ.TIP
20 MUSTAFA ARDA TOPRAK FIRAT ÜNİ.-TIP
21 FURKAN SAVAŞ ANKARA ÜNİ.-TIP
22 EMRE SAYİR ANKARA ÜNİ-TIP
23 SEMİH KARAOĞLU FIRAT ÜNİ.-TIP
24 İREM SUDE ŞAHİN FIRAT ÜNİ.-TIP
25 YEŞİM ERDEM FIRAT ÜNİ.-TIP
26 BAVER BAĞBUDAR İST.AYDIN ÜNİ-TIP
27 FATİH BULUT LOKMAN HEKİM ÜNİ.-TIP
28 AHMET FAİK TALAY FIRAT ÜNİ-TIP
29 MİRAÇ DOĞAN FIRAT ÜNİ-TIP
30 MELİH BAHAR FIRAT ÜNİ-TIP
31 İLKNUR KAYA FIRAT ÜNİ-TIP
32 SELİN AYDIN FIRAT ÜNİ-TIP
33 GAMZE ALTUNDAŞ FIRAT ÜNİ-TIP
34 SÜMEYYE KUCAK FIRAT ÜNİ-TIP
35 İSMAİL AYKUT DİK LEFKE AVRUPA ÜNİ-DİŞ
36 ZEYNEP SİPER FIRAT ÜNİ.-DİŞ
37 ESRA KOCABEY CUMHURİYET ÜNİ.-DİŞ
38 KORAY KOVA KATİP ÇELEBİ ÜNİ.-DİŞ
39 MUHAMMET UMUR YAĞIZ TRAKYA ÜNİ-DİŞ
40 ERAY YİĞİT YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.-DİŞ
41 MİRAÇ CENK AYAZ İST.MEDENİYET ÜNİ. -DİŞ
42 HELİN ÇALIŞKAN GAZİ ÜNİ.-ECZACILIK
43 ELİF SUDE BALKAYA İNÖNÜ ÜNİ.-ECZACILIK

HUKUK VE PSİKOLOJİ

1 BEYZA ÇAĞLA YILDIRIM MARMARA ÜNİ-HUKUK
2 AHMET ENES İNALLI İSTANBUL ÜNİ.-HUKUK
3 ZEYNEP ATEŞ İST.ÜNİ-HUKUK
4 FEYZA ŞEKER İSTANBUL ÜNİ.-HUKUK
5 ENES AKAR İSTANBUL MEDENİYET ÜNİ.-HUKUK
6 GÜLŞEN YILDIRIM İSTANBUL GEDİK ÜNİ.-HUKUK
7 BÜŞRA SOLMAZ ERCİYES ÜNİ.-HUKUK
8 BEYZANUR TUZSUZOĞLU ERCİYES ÜNİ.-HUKUK
9 ENES ÖLMEZ ERCİYES ÜNİ.-HUKUK
10 NİSA CEREN OZAN İNÖNÜ ÜNİ.-HUKUK
11 EMRE ÖZGEZER KOCAELİ ÜNİ.-HUKUK
12 HASAN ALPEREN YILDIRIM SELÇUK ÜNİ.-HUKUK
13 İLAYDA ÖZCAN HACI BAYRAM ÜNİ-HUKUK
14 ARDA KANTARCIOĞLU ÖZYEĞİN ÜNİ.-HUKUK
15 EMRE DOĞAN YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ-HUKUK
16 SEHER BATMAZ ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ.-HUKUK
17 ALPEREN ÖZMEN FİNAL ÜNİ. -HUKUK
1 CENNET YAREN KILIÇASLAN ODTÜ-PSİKOLOJİ
2 MELİKE BİNGÖL İSTANBUL ÜNİ-PSİKOLOJİ
3 BUSE SAYINER ATATÜRK ÜNİ.-PSİKOLOJİ
4 İPEK ÜSTÜNDAĞ MERSİN-PSİKOLOJİ
5 ŞULE ZEHRA GÖK MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİ-PSİKOLOJİ
6 ZİNNUR YENİHAL ATILIM ÜNİ.-PSİKOLOJİ
7 TAHA TERZİ 29.MAYIS ÜNİ-PSİKOLOJİ
8 ONUR YILDIZ AKEV ÜNİ-PSİKOLOJİ
9 SABRİ ZENGİNOĞLU DEMOKRASİ ÜNİ-(İNG)-PSİKOLOJİ
10 SUDE ARABACI FATİH SULTAN MEHMET ÜNİ.-PSİKOLOJİ
11 GÖZDE DEMİRTAŞ BİNGÖL ÜNİ.-PSİKOLOJİ
1 ZEHRA BUĞDAY MARMARA ÜNİ.-PDR
2 RANA AYDIN BAŞKENT ÜNİ-PDR
3 M.SEFA PELDEK İNÖNÜ ÜNİ-PDR
4 İREM SÖYLEMEZ İNÖNÜ ÜNİ-PDR
5 YAĞMUR AKBULUT ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİ.-PDR
6 BUSE DİYAPOĞLU VAN-PDR

MÜHENDİSLİK

1 SEFA YAVUZ YILDIZ TEKNİK ÜNİ. (MEKATRONİK)
2 ÜVEYS AYDEMİR BOĞAZİÇİ ÜNİ. (BİLGİSAYAR)
3 FATMA PEKİNCE YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ. (HAVACILIK VE UZAY MÜH.)
4 SİNEM SOLMAZ FIRAT ÜNİ. (BİLGİSAYAR)
5 HACER CEYLAN FIRAT ÜNİ. (İNŞAAT)
6 EREN TUNCER FIRAT ÜNİ. (ELEKTRİK-ELEKTRONİK )
7 MERVE DÖNMEZ FIRAT ÜNİ. (ADLİ BİLİŞİM MÜH.)
8 MERVE SOYSALDI FIRAT ÜNİ. (BİLGİSAYAR)
9 FURKAN KAÇAN ERCİYES ÜNİ. (BİLGİSAYAR)
10 METEHAN ŞAMAT BİLİM ÜNİ. (ELEKTRİK-ELEKTRONİK)
11 MUSTAFA SAMİ POSTALLI KOCAELİ ÜNİ. (MAKİNE)
12 ELİF AĞAOĞLU FIRAT ÜNİ. (İNŞAAT)
13 KADİR TURAN YILDIZ TEKNİK ÜNİ. (MAKİNE)
14 CANSU ŞAHİN GAZİ ÜNİ. (BİLGİSAYAR)
15 NİYAZİ GÜLTÜRK ODTÜ (İNŞAAT-İNG)
16 AYBÜKE ÇELİK GAZİ ÜNİ. (İNŞAAT)
17 HÜSEYİN ERGÜVEN ODTÜ (GIDA MÜH.)
18 BERAT BAL KOCAELİ ÜNİ. (BİLGİSAYAR)
19 UMUT KILIÇ İTÜ (GEMİ MÜH.)
20 ZEYNEP HARPUTLUGİL GAZİ ÜNİ. (ENDÜSTRİ MÜH.)
21 ABDULLAH AKTAŞ FIRAT ÜNİ. (ADLİ BİLİŞİM MÜH.)
22 BEDİRHAN YILDIZ CERRAHPAŞA ÜNİ. (İNŞAAT)
23 AHSEN NUPEL ATAŞ FIRAT ÜNİ. (BİLGİSAYAR)
24 M.NAZMİ YAVUZ FIRAT ÜNİ. (ADLİ BİLİŞİM MÜH.)
25 ZELİHA ORHAN SAKARYA ÜNİ.(YAZILIM MÜH.)
26 SİDAL YILDIZ BİLKENT ÜNİ. (ENDÜSTRİ MÜH.)
27 FURKAN ŞAM DOKUZ EYLÜL ÜNİ. (İNŞAAT)
28 YAREN CİPLİ SÜTCÜİMAM ÜNİ. (BİYOSİSTEM MÜH.)
29 ZEYNEP BETÜL DAĞ GAZİ ÜNİ. (OTOMOTİV MÜH.)
30 SELÇUK BAKIR ESKİŞEHİR TEKNİK ÜNİ. (İNŞAAT)
31 MEDİHA PARLAKTAŞ PAMUKKALE ÜNİ. (MEKANTRONİK)
32 ALP EFE YENEROĞLU FIRAT ÜNİ. (İNŞAAT)
33 FURKAN BULUTLU FIRAT ÜNİ. (ELEKTRİK-ELEKTRONİK )
34 BATUHAN AYDIN İNÖNÜ ÜNİ (İNŞAAT)
35 YUSUF YILDIZ İTÜ (KONTROL VE OTOMASYON MÜH.)
36 TUTKU AYDIN SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİ.(ENDÜSTRİ MÜH.)
37 EMİR GÜLEÇ ODTÜ (İNŞAAT)
38 SAMET ÇIPLAKKILIÇ FIRAT ÜNİ. (YAZILIM )
39 MERT EFE ODTÜ (ELEKTRİK-ELEKTRONİK)

ÖĞRETMENLİK

1 AKIN BULUT DÜZCE ÜNİ.(SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)
2 EMİNE KOŞUN FIRAT ÜNİ. (İLKÖĞRETİM MATEMATİK)
3 BURAK BERKİN ASLAN FIRAT ÜNİ.(MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)
4 EREN BERAT TAŞ AKSARAY ÜNİ.(İLKÖĞRETİM MATEMATİK)
5 NURSEN GENÇTOY FIRAT ÜNİ.(SINIF ÖĞRETMENLİĞİ)
6 YUNUS EMRE HALİSDEMİR FIRAT ÜNİ.(ÇOCUK GELİŞİMİ)
7 ESMA ATAŞ FIRAT ÜNİ.(İLKÖĞRETİM MATEMATİK)
8 MUHAMMET TAHA AZTEKİN FIRAT ÜNİ.(MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)
9 HATİCE UZALA FIRAT ÜNİ.(İLKÖĞRETİM MATEMATİK)
10 SİDAL ACİM 18 MART ÜNİ.(FEN BİLGİSİ)
11 BURCU ŞAN GAZİ OSMAN PAŞA ÜNİ.(TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ)
12 BEYZA SERTKAYA FIRAT ÜNİ.(İLKÖĞRETİM MATEMATİK)
13 İREM ÇAKMAK FIRAT ÜNİ.(MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)
14 FURKAN URAL GAZİ ÜNİ.(MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ)

SAĞLIK BÖLÜMLERİ

1 MERYEM ERDEM RECEP TAYİP ERDOĞAN ÜNİ.(HEMŞİRELİK)
2 DİLARA İNCE İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİ(DİYETİSYENLİK)
3 İREMNUR ÖZGÜN BOZOK ÜNİ.(FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON)
4 MUSA ŞİAR YALÇINDAĞ FIRAT ÜNİ.(BESLENME VE DİYETETİK)
5 ELİF FEYZA AYTEKİN FIRAT ÜNİ. (HEMŞİRELİK)
6 YÜSRA ÇINAR MUNZUR ÜNİ.(BESLENME VE DİYETETİK)
7 EBRU YİĞİT BİNGÖL ÜNİ. (HEMŞİRELİK)
8 HATİCE GÜLER ERZİNCAN ÜNİ.(HEMŞİRELİK)
9 EMRE YASUL FIRAT ÜNİ.(HEMŞİRELİK)
10 NİSA EKİNCİ FIRAT ÜNİ.(EBELİK)
11 SONGÜL YAMAN FIRAT ÜNİ.(EBELİK)
12 ELİF VAROL RECEP TAYİP ERDOĞAN ÜNİ.(HEMŞİRELİK)
13 ELİF ERGÜN FIRAT ÜNİ.(BESLENME VE DİYETETİK)
14 SÜMEYYE ÜNAL İNÖNÜ ÜNİ.(EBELİK)
15 BEYZA KAYA SÜTÇÜ İMAM ÜNİ.(HEMŞİRELİK)
16 MUHAMMET CAN YAVUZ ARTVİN ÇORUH ÜNİ.(AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI)
17 EMRE ALTAŞ KAPADOKYA ÜNİ.(BESLENME VE DİYETETİK)
18 İLAYDA ÇİÇEK ACIBADEM ÜNİ.(PATOLOJİ)
19 SEVEN GÜNEL GÜMÜŞHANE ÜNİ.(ANESTEZİ)
20 EZGİ TAŞ GATA (HEMŞİRELİK)
21 BEYZA SEHER BULUŞ RECEP TAYİP ERDOĞAN ÜNİ.(ANESTEZİ)
22 ELİF HANDE AYAZ İNÖNÜ ÜNİ.(HEMŞİRELİK)
23 MUHAMMET ALİ DUVA GAZİANTEP ÜNİ.(HEMŞİRELİK)
24 SEYRAN ALARA EFE FIRAT ÜNİ.(HEMŞİRELİK)
25 ÖZGE ASLAN FIRAT ÜNİ.(VETERİNERLİK)
26 FEYZA SENA ÖZKAN İSTANBUL MEDİPOL ÜNİ.(EBELİK)
27 HİLAL ÖZEL FIRAT ÜNİ.(ANESTEZİ)
28 MUHARREM AYDEMİR ADNAN MENDERES ÜNİ.(ATT)
29 YUNUS EMRE TEPE FIRAT ÜNİ.(ATT)
30 BUĞRA KAĞAN ÖZÇELİK YENİ YÜZYIL ÜNİ.(ANESTEZİ)
31 EDA CAN AHİ EVREN ÜNİ.(YAŞLI BAKIM)
32 FETHİ AHMET FIRAT HACETTEPE ÜNİ. (ATT)
33 MELİKE ÇALAN ADİYAMAN ÜNİ.(ATT)
34 BEYZA GÜRKAN İSTANBUL ALTINBAŞ ÜNİ.(AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI)
35 BARIŞ YELMEZ EGE ÜNİ.(ATT)
36 FATİH BİBER BİNGÖL ÜNİ.(PATOLOJİ)
37 BÜLENT KURT BEYKENT ÜNİ.(ATT)
38 CEYHUN ATEŞ GÜMÜŞHANE ÜNİ.(ATT)
39 GÜLENDAM SANAÇ ADNAN MENDERES ÜNİ.(HEMŞİRELİK)
40 ENES CAN OKURLAR MUSTAFA KEMAL ÜNİ.(VETERİNERLİK)
41 GÖKÇE BAY FIRAT ÜNİ.(ATT)
42 ÜMMÜ ESMA AYTEKİN AKDENİZ ÜNİ(AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI)
43 DAMLA ÖZDEMİR FIRAT ÜNİ.(ATT)

İİBF

1 TUBA METE FIRAT ÜNİ.(SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ)
2 GÖKTUĞ KOÇ LEFKE AVRUPA ÜNİ.(İŞLETME-İNG)
3 EMİNE NAMLI FIRAT ÜNİ(ÇALIŞMA EKONOMİSİ)
4 EREN TALHA ALTIN FIRAT ÜNİ.(SOSYAL HİZMETLER)
5 YAREN PEKER FIRAT ÜNİ. (MALİYE)
6 SENEM BEKÇİ FIRAT ÜNİ. (MALİYE )
7 FATMA ÇAVUŞ ULUDAĞ ÜNİ. (ULUSLARARASI İLİŞKİLER-İNG)
8 ŞEVVAL AYDIN FIRAT ÜNİ. (SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ)
9 EBRAR ONHAN FIRAT ÜNİ.(MALİYE)
10 MÜSTEKİM DEHA IŞIK FIRAT ÜNİ.(SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ)
11 BURAK VAROL FIRAT ÜNİ.(SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ)
12 KÜBRA BAYRAM GAZİ ÜNİ.(SOSYAL HİZMETLER)
13 SENANUR ZORLAR HACETTEPE ÜNİ.(İKTİSAT)
14 METEHAN AKPOLAT MUNZUR ÜNİ (ADALET)
15 FATİH YAVUZ HACETTEPE ÜNİ.(İKTİSAT)
16 MUSTAFA MUHAMMET EMİR HACETTEPE ÜNİ.(İKTİSAT)
17 TUĞÇE TEKİN FIRAT ÜNİ.(İŞLETME)
18 BARIŞ KARAKAN OSMANİYE ÜNİ.(ULUSLARARASI İLİŞKİLER)
19 GÜLSE BAYDAŞ RİZE ÜNİ.(ULUSLARARASI İLİŞKİLER)
20 ALPEREN TAŞÇI FIRAT ÜNİ.(İŞLETME)
21 AYKUT KAZGIN İNÖNÜ ÜNİ.(MUHASEBE)
22 GÖKÇE SOLMAZ MARMARA ÜNİ.(İŞLETME-ALMANCA)
23 MELİH BİLGE YILDIRIM BEYAZIT ÜNİ.(BANKACILIK VE FİNANS-İNG)
24 SEDAT SELÇUK FIRAT ÜNİ-MUHASEBE

DİĞER BÖLÜMLER

1 SEDEF ÇİFTCİOĞLU FIRAT ÜNİ.(İLAHİYAT)
2 NURULLAH KARAGÖZ AKDENİZ ÜNİ.(İLAHİYAT)
3 BURAK GÜLER FIRAT ÜNİ.(İLAHİYAT)
4 İLAYDA DEMİRDAĞ FIRAT ÜNİ.(İLAHİYAT)
5 DUYGU DUMAN FIRAT ÜNİ.(ÇAĞDAŞ TÜRK LEHÇELERİ)
6 FATİH ÇİFTÇİOĞLU ATATÜRK ÜNİ.(ARAP DİLİ EDEBİYATI)
7 YUNUS EMRE KILINÇOĞLU FIRAT ÜNİ.(TÜRK DİLİ EDEBİYATI)
8 ÖZLEM ÇAĞLAYAN NİĞDE ÜNİ.(MODA TASARIMI)
9 AYŞENUR YASİNTİMUR FIRAT ÜNİ.(İLAHİYAT)
10 ŞEVVAL APAYDIN FIRAT ÜNİ.(İLAHİYAT)
11 EZGİ TOPTAŞ FIRAT ÜNİ.(SOSYOLOJİ)
12 FETHİ YILMAZ FIRAT ÜNİ(HALKLA İLİŞKİLER)
13 TAHA BOZKURT FIRAT ÜNİ(HALKLA İLİŞKİLER)
14 FURKAN KARADUMAN İSTİNYE ÜNİ.(UÇAK TEKNOLOJİSİ)
15 MUHAMMET DEMİRCİ BURDUR ÜNİ.(BİLGİ TEKNOLOJİSİ VE BİLİŞİM)
16 AYTUĞ GEDİK ANKARA ÜNİ.(CEZA VE İNFAZ GÜVENLİK HİZMETLERİ)
17 BETÜL IŞIK EGE ÜNİ(ECZANE HİZMETLERİ)
18 RABİA ŞEKERDAĞ TED ÜNİ.(SOSYOLOJİ)
19 BURAK ERGÜCÜ KARABÜK ÜNİ.(RAYLI SİSTEMLER)
20 SENANUR ÖZER FIRAT ÜNİ.(BİYOLOJİ)
21 NURSENA AYERDEM HİBRİT VE ELEKTRİKLİ TAŞITLAR TEKNOLOJİSİ
22 ZEKERİYA DAĞ HACETTEPE ÜNİ.(DİL VE KONUŞMA TERAPİSİ)
23 BİRKAN DEMİR MUSTAFA KEMAL ÜNİ.(YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ)
24 ÖMER MELİH ÖNER BİNGÖL ÜNİ.(İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ)
25 MERT KAAN GÜNEŞ ANADOLU ÜNİ.(İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ)
26 METEHAN AKPOLAT MUNZUR ÜNİ.(ADALET)
27 İREMNUR GÖZEL FIRAT ÜNİ.(MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK)
28 M.MUSTAFA KARDAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİ.(SİVİL SAVUNMA VE İTFAYECİLİK)
29 KEREM ALGÜL GİRESUN ÜNİ.(İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYAT)
30 İBRAHİM KILIÇ FIRAT ÜNİ.(COĞRAFYA)
31 YAHYA REŞİDOĞLU KAYSERİ ÜNİ.(UÇAK MOTOR VE GÖVDE BAKIMI)
32 ABDULCELİL ÇELİKTEN FIRAT ÜNİ.(TAPU KADASTRO)
33 ZEHRA GÜNEŞ FIRAT ÜNİ.(TÜRK DİLİ EDEBİYATI)
34 MERT KULUOĞLU İSTANBUL GEDİK ÜNİ.(GASTRONOMİ VE MUTFAK SANATLARI)
35 MUSTAFA ÇELİK DOKUZ EYLÜL ÜNİ.(İLAHİYAT)
36 ALİ KAAN KARABULUT ERZİNZAN ÜNİ.(MAKİNİSTLİK)
37 FURKAN BAYRAK FIRAT ÜNİ.(İLAHİYAT)
38 KUTLAY GÜRDAL NECMETTİN ERBAKAN ÜNİ.(SOSYOLOJİ)

ÖN LİSANS BÖLÜMLERİ

1 BEYZA TURAN FIRAT ÜNİ.(HARİTA)
2 MUSTAFA MURAT METE BİNGÖL ÜNİ.(İÇ MEKAN)
3 MURAT DURMUŞ FIRAT ÜNİ.(İNŞAAT)
4 MUHAMMET CAN AYDEMİR FIRAT ÜNİ.(TIBBİ DÖKÜMANTASYON)
5 SEFA KARACİKOĞLU FIRAT ÜNİ.(PAZARLAMA)
6 REVAHA KARABALIK FIRAT ÜNİ.(ELEKTRİK)
7 RÜMEYSA BAKAR ERZİNCAN ÜNİ.(SİVİL HAVACILIK)
8 ECE TAŞ GAZİANTEP ÜNİ.(İŞLETME YÖNETİMİ)
9 TAHA BARSBAY NEVŞEHİR ÜNİ.(SİVİL HAVACILIK)
10 HELİN DURU BEYKOZ ÜNİ.(DİYALİZ)%50 BURSLU
11 BEYDA ÇELİKTEN FIRAT ÜNİ.(TIBBİ GÖRÜNTÜLEME)
12 DUHA YILMAZ ERCİYES ÜNİ.(UÇAK GÖVDE)
13 ELİF ŞENGÜL FIRAT ÜNİ.(MİMARİ RESTORASYON)
14 GAMZE PEKGÖZ MUNZUR ÜNİ.(ÇOCUK GELİŞİMİ)
15 ELİFNUR KESİCİ FIRAT ÜNİ.(TIBBİ GÖRÜNTÜLEME)
16 VURAL KARDAŞ SİLİFKE ÜNİ.(ELEKTRİK)
17 GÖKSU KARAOSMANĞLU FIRAT ÜNİ.(ELEKTRİK)
18 MERVE ÇAKIR ATATÜRK ÜNİ.(TIBBİ SEKRETERLİK)
19 BURAK YAVUZ KOCAELİ ÜNİ(TIBBİ LABORATUVAR)
20 ONUR COŞKUN AKDENİZ ÜNİ.(ÇEVRE KORUMA)
21 ENES KARAKURT KIRIKKALE ÜNİ.(İNŞAAT TEKNOLOJİSİ)
22 NİLÜFER RANA GÜNEŞ BİNGÖL ÜNİ(İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ)
23 NİDA BURCU KOYUNOĞLU FIRAT ÜNİ.(İNŞAAT)
24 M.YUSUF KINAT FIRAT ÜNİ.(TIBBİ GÖRÜNTÜLEME)
25 SENANUR KAVAKLI BATMAN ÜNİ.(ÇOCUK GELİŞİMİ)
6-7 Mart Kayıt Kabul Sınavı -3 Gün 18 Saat 30 Dakika 39 Saniye
Başvuru Yap